Oslavy narozenin uživatelů

Oslavy narozenin uživatelů

V albu najdete fotografie z oslava narozenin uživatelů, které pro ně Domov každý měsíc pořádá.

Srpen 2021

V srpnu oslavilo narozeniny celkem 6 uživatelů, z toho 4 se zúčastnili oslavy, kterou domov pořádá. Paní ředitelka i vedoucí úseku sociálně zdravotní péče společně s ostatními pracovníky uživatelům popřáli do dalších let hlavně mnoho zdraví a spokojenosti. Jak už to na oslavě narozenin bývá, ukápla i nějaká slzička dojetí. V kuchyni pro oslavence připravili opět ovocný pohár se šlehačkou. Všichni si také přiťukli na zdraví vaječným likérem.

červenec 2021

Také v červenci se uskutečnila oslava narozenin. Všem uživatelům jsme popřáli na jejich pokojích a jako obvykle, všichni dostali osvěžující ovocný pohár a džus na pití.

červen 2021

Oslava narozenin pro uživatele, kteří se narodili v měsíci červnu se konala v úterý 15. 6. Jako obvykle dostal každý uživatel ovocný pohár se šlehačkou a džus. Vše nejlepší k narozeninám popřála za všechny pracovníky p. ředitelka, vedoucí sociálně zdravotního úseku p. Kouřilová sociální pracovnice a zástupci pracovníků přímé péče. Ani uživatelé, kteří se oslavy neúčastnili, nepřišli zkrátka. Těm pracovníci popřáli na jejich pokojích.

Jelikož jeden s uživatelů oslavil velmi krásné 97. narozeniny, přišla mu k tomuto krásnému jubileu popřát i starostka města Strážnice Mgr. Renata Smutná a referentka Ing. Blanka Lesslová. Oslavenci svou návštěvou i drobným dárečkem udělaly velkou radost.

Skip to content