Vystoupení MŠ Strážnice

Vystoupení MŠ Strážnice

V úterý 12. května nás přišly navštívit děti z Mateřské školy ve Strážnici. Připravily si pro naše uživatele krásný program plný veselých písniček a básní. Paní učitelka děti doprovázela na kytaru a každý si přinesl malý hudební nástroj. Děti i naši uživatelé si vystoupení velmi užili a ve společenské místnosti vládla radostná atmosféra. Po vystoupení zahráli uživatelé spolu s pracovnicemi domova loutkové divadlo. Pohádky O perníkové chaloupce a O Budulínkovi děti sledovaly s velkým zaujetím.

Skip to content