Pečení skořicových sušenek

Pečení skořicových sušenek

V rámci ergoterapie si naši uživatelé ve středu 27. května upekli sušenky z tvarohového těsta. Nejdříve si těsto rozváleli, rádýlkem nakrájeli na jednotlivé sušenky a tyto po upečení ještě obalovali ve směsi cukru a skořice. Domovem se linula podmanivá vůně skořicových sušenek a ke kávě chutnaly přímo báječně.

Skip to content